Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
De handbediende van de de Vezellaser van 1064nm IPG Schoonmakende Machine voor de Verfverwijdering van de Ijzeroppervlakte
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
Draagbare de Laser Schoonmakende Machine die van 1000W 1064nm voor Zware Roest verwijderen
| Voorwaarde: | Gloednieuw |
|---|---|
| Lasermacht: | 7500W |
| Totale Macht: | 2200W |
De Verfreinigingsmachine van de Luchtkoelings1064nm Laser, 100W-Laser Schoonmakende Machine
| Model: | Ml-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W |
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
De handbediende Gedeioniseerde Schoonmakende Machine 1000W van de Waterkoelings1064nm Laser
| Laser Brontype: | MAX Fiber Laser Source |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
Ce-Certificatie Draagbare Laser Schoonmakende Machine, 2000W-Laserreinigingsmachine
| Voorwaarde: | Gloednieuw |
|---|---|
| Totale Macht: | 2200W |
| Lasertype: | De Bron van de vezellaser |
Max. snelheid 20m/min Purple Horn-lasersnijmachine 1064nm-1074nm
| ML-C6-QFS: | 1064nm-1074nm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | ≤20m/min |
| Maximum snelheid van X-as: | ≤20m/min |
Knapzaktype 372mm Draagbare Laser Schoonmakende Machine, 100W-Roest Schoonmakende Laser
| Model: | Ml-qf-BS-Sc-IW100 |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W |
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
van de de Laserroest van 1000w Purple Horn CW de Verwijderingsmachine om Schoon te maken
| Afmeting (L*W*H):: | 1410*720mm*1235mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | IPG |
| Lasermacht: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
Machine van de de Roestverwijdering van de Purple Horn2000w de Handbediende Ononderbroken Laser voor de Olie van de Metaalverf
| Afmeting (L*W*H):: | 1410mm*720*1235mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM IPG, |
| Lasermacht: | 1000w/1500w/2000w/3000w |
Het draagbare van het de Roestvlekkenmiddel van de Rugzak Mobiele Laser Schoonmaken van de MachinePurple Horn
| Laser brontype: | Gepulseerde Laser |
|---|---|
| Lasermacht: | 50-100W |
| Koelmanier: | Luchtkoeling |

