Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
Van de de Roestverwijdering van de Purple Horn Draagbare Laser de Machine Handbediende Reinigingsmachine
| Laser brontype: | gepulseerde laser |
|---|---|
| Lasermacht: | 50-100W |
| Koelmanier: | Luchtkoeling |
Verwijdert het FDA goedgekeurde Draagbare de Laser Schoonmakende Materiaal van Purple Horn voor Roest Verfolie
| Kabinetsafmetingen: | 390mm*180mm*280mm |
|---|---|
| Laser: | De Bron van de vezellaser |
| Lasertype: | Impuls |
De Laser Schoonmakend Materiaal van de Purple Horn1000w 1500w CW Vezel voor de Verfolie van de Vormroest
| Kabinetsafmetingen: | 390mm*180*280 (mm) |
|---|---|
| Laser: | Vezellaser |
| Lasertype: | cw |
van de de Impulslaser van 500w 1000w 1500w de Machine van de de Roestverwijdering voor Verfolie Purple Horn
| Kabinetsafmetingen (mm): | 390*180*280 |
|---|---|
| Laser: | Vezellaser |
| Lasertype: | PW |
Tijdbesparende Automatische Purple Horn-Draagbare de Verwijderingslaser van de Materiaal1064nm Roest
| Lasermacht: | 500W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
Van de de Roestverwijdering van de Purple Horn1000w Draagbaar Laser de Machinehoog rendement
| Voorwaarde: | Gloednieuw |
|---|---|
| Lasermacht: | 7500W |
| Totale Macht: | 2200W |
Purple Horn dubbel Geleid Handbediend de Roestvlekkenmiddel van de Vezellaser
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
Reinigingsmachine van de de Laserverf van het Purple Hornmateriaal de Robotachtige 2000W Gemakkelijk te installeren
| Model: | Ml-qf-ws-jx-HW400 |
|---|---|
| Laser Power000W: | 500 |
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
50w-500w van de Laserderusting van de rugzakvezel de Machine het Handbediende Metaal Schoonmaken
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Golflengte: | 1064 nm |
| Gewicht: | 38kg |
De multifunctionele Machine van de de Roestverwijdering van 500W Draagbare, Laser het Ontkalken Machine
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
|---|---|
| Het geholpen Blazen: | Samengeperste Lucht |
| Luchtdruk: | 0.5-0.8Mpa |

