Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
Machine van het de Laserlassen van de Purple Horn3000w de Handbediende Vezel AC220V voor Metaal
| Naam: | De handbediende Machine van het Laserlassen |
|---|---|
| Lassenmacht: | 500W、 800W、 1000W、 2000W、 3000W |
| Lasergolflengte: | 1070NM |
1070nm het Lassenmachine 0.55mm van de golflengte Handbediende Laser Dikte
| naam: | De handbediende Machine van het Laserlassen |
|---|---|
| Gewicht: | 240KG |
| Golflengte: | 1070NM |
1070nm IPG/MAX Fiber Laser Welding Machine voor het Koper van het Metaalaluminium
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Golflengte: | 1070nm |
| Afmeting: | 1050*670mm*1200mm |
De automatische het Voeden Snijmachine van de Pijplaser voor het Aluminium van het Metaalroestvrije staal
| Laserbron: | 1500W |
|---|---|
| Toestel en rek: | APEX/YYC |
| Scherp Hoofd: | OSPRI |
De Machine van het de Laserlassen van de platformvezel voor de Ovens van de LiftenKleerhangers van Kabinetstreden
| Afmetingen: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Machinegewicht: | 280kg |
| Lasermacht: | 200W aan 3000W |
Van de de Laser Automatische Laser van de vier Asheld het Lassenmachine 220V/380V
| Afmetingen: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Machinegewicht: | 280kg |
| de elektriciteitsvraag: | 220V/380V |
Metaalss 1000w 1500w 2000w de Machine van het Laserlassen Purple Horn 3mm
| Lassendikte: | 0-5 mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm~1074nm |
| Technisch: | Ononderbroken golf/pw |
220V / Machine van het de Laserlassen van 380V Purple Horn de Robotachtige Geautomatiseerde 4.6KW
| Afmetingen: | 1600mm×1400×1900mm |
|---|---|
| machinegewicht: | 280KG |
| Elektriciteitsvraag: | 220V/380V |
Het Lassenmachine van Purple Hornlazer, de Lasser van de de Vezellaser van het Roestvrij staalaluminium
| lassendikte: | 03.3MM |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Technisch: | Ononderbroken Golflaser |
De Purple Hornlucht koelde de Handbediende 1500W-Machine van het Laserlassen
| ISO9001: | 650x300x621 [mm] (L×W×H) |
|---|---|
| Gewicht: | 75 [kg] |
| Outputmacht (Watts): | 1500W |

