Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
ISO9001 draagbare 100W-Roest Schoonmakende Machine voor Metaal
| Model: | Ml-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W |
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
De handbediende Schoonmakende Machine van de Laserroest, 2000w-de Verwijderingsmachine Purple Horn van de Laserroest
| Lasermacht: | 2000W |
|---|---|
| Koelmanier: | Waterkoeling |
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
Van de het Lassenmachine van de Purple Horn het Handbediende Laser van het het Metaalblad Aluminium 500w 1000w
| Lassendikte: | 0.13.3mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Technisch: | Ononderbroken Golflaser |
Van de het Aluminium Handbediende Laser van het metaalblad het Lassenmachine Purple Horn 500w 1000w
| Lassendikte: | 0.15mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm-1074nm |
| Technisch: | Ononderbroken Golflaser |
5mm de Materiële Machine van het Laserlassen Purple Horn 1000W 1500W 2000W 3000W
| Lassendikte: | 0. - 5mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm~1074nm |
| Technisch: | Ononderbroken Golflaser |
Van de de Laserrobot van de Waterkoelingsac380v Held de Machine van het de Laserlassen
| Macht (Laserbron): | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Golflengte: | 1080nm |
| Het werk Wijze: | Ononderbroken/Modulatie |
De Snijmachine van de Purple Horn1500w Laser voor Roestvrij staal
| Het tarief van de outputmacht van de Laserbron: | 1070nm |
|---|---|
| Efficiënt scherp gebied: | 600mm*600mm |
| Scherpe dikte (hang van Laser bronmacht af): | Koolstof ≤8mm; Roestvrij staal ≤4mm; Aluminiumlegering ≤2mm; Koper ≤2mm; |
Purple Horn 6M 3000W-de Pijpsnijmachine van de Vezellaser
| Laserbron: | 3000W |
|---|---|
| Toestel en rek: | APEX/YYC |
| Scherp hoofd: | OSPRI |
De ononderbroken van de de Olieverwijdering van de Verfroest van de de Vezellaser Vlek van het het Metaallassen Schonere
| Lasergolflengte: | 1064 NM-1074nm |
|---|---|
| Brandpuntsafstand: | 210mm |
| Handbediend Laser Hoofdgewicht: | 1.5Kg 3Kg |
De Lasersnijmachine van de Purple Horn Intelligente 12000W Vezel
| Lasergolflengte: | 1070nm |
|---|---|
| De macht van de laseroutput: | 12000W |
| Het efficiënte knipsel belde: | 6000mm*2500mm |

