Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
Auto die de Schoonmakende Laser van de 1000 Wattsroest voeden
| Lasermacht: | 1000W |
|---|---|
| Laser Brontype: | De Bron van de vezellaser |
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
De Verf van de de Vezellaser van Purple Horn IPG en Roestvlekkenmiddel voor Metaaloppervlakte
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
0.5MPa het handbediende Vlekkenmiddel van de Laserroest
| Model: | Ml-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W |
| Lasergolflengte: | 1064 NM |
Van de de Vezellaser van FDA 1064nm het Draagbare de Laser van de de Roestverwijdering Schonere Schoonmaken
| Model: | Ml-MF-1500l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 1500W |
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
FDA Verklaarde het Vlekkenmiddel van de de Laserroest van 500W Handbediende Waterkoeling
| Model: | Ml-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 500W |
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
3000w de Machine van het robotlassen, de Laserlasser van de Purple Horn Automatische Vezel
| Merk: | Purple Horn |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | IPG/MAXIMUM/RECI |
| Het werk Wijze: | Ononderbroken/Modulatie |
Purple Horn 3015-serie lasersnijder 1000w 2000w 3000w 6000w 12000w 20000w
| Model: | Ml-band-3015FB |
|---|---|
| Laservermogen: | Onder 3000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
40mm Dikke 20kw CNC van het Bladmetaal de Snijder van de Vezellaser voor Hardwareauto
| Model: | Ml-band-3015fa-IW |
|---|---|
| Laservermogen: | 20000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm~1070nm |
IPG Purple Horn 1000w CNC Fiber Optic Laser Cutter voor metalen SS
| ML-C6-QFS: | 1064nm~1074nm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | ≤20m/min |
| Maximum snelheid van X-as: | ≤20m/min |

