Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
Purple Horncnc Scherpe de Snijdersmachine van de Vezellaser voor Metaalblad
| Model: | Ml-zf-10000 |
|---|---|
| Lasermacht: | 2000W |
| Lasergolflengte: | 1070nm |
De Graveur Engraving Cutting Machine van de Purple Horn1500w 2000w Laser voor het Aluminiumkoper van het Metaalblad
| Model: | Ml-zf-1200 |
|---|---|
| Lasermacht: | 1500W 2000W |
| Lasergolflengte: | 1064nm-1070nm |
Van de de Vezellaser van het Purple Horn12000w Metaal de Snijderssnijmachine
| Model: | Ml-zf-16000 |
|---|---|
| Lasermacht: | 2000W |
| Lasergolflengte: | 1060nm~1070nm |
Purple Horn 8mm 10mm Lasersnijmachine voor het Comité van het Metaalblad Industrieel Schermen
| Model: | ML-CB-4020FA-IW |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000w |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
1060nm-1070nm de Snijders van de Buislaser, Purple Horn-Pijpsnijmachine
| Model: | Ml-cp-6035d-ZX |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1060nm-1070nm |
| Maximum scherpe snelheid: | 20m/min (tot het materiaal) |
Purple Horn 6012D CNC van de Pijpbuis Lasersnijmachine voor Metaal Acryl
| Model: | ML-CP-6012D-ZX |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1060nm~1070nm |
| Maximum scherpe snelheid: | 20m/min |
3000w de Snijmachine Purple Horn 6025 Reeksen van de vezellaser 1060nm-1070nm
| Model: | Ml-band-6025FB |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000W-6000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
De Lasersnijmachine van Purple Horn van het bladmetaal Optische Vezel met Uitwisselingsplatform
| Model: | Ml-cf.-12025FB |
|---|---|
| Laservermogen: | 12000W, 20000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
Purple Horn ML-CB-3015T 3015 serie 2000w lasersnijmachine 100m/min
| Model: | Ml-band-3015T |
|---|---|
| Laservermogen: | 1000W, 2000W, 3000W, 6000W, 12000W, 2000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
CNC de Snijmachine van de Vezellaser voor het Aluminium Schermende Comité van het Staalmetaal Zeer belangrijke Muur
| 20m/min (tot het materiaal): | 20m/min (tot het materiaal) |
|---|---|
| Machtsvereiste: | 380V/50Hz/50A |
| Maximaal snijbereik: | 6000*2000mm |

