Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
Purple Horn 4020 3000w 6000w metalen plaatlasersnijder met uitwisselingsplatform
| Model: | Ml-band-4020FB |
|---|---|
| Laservermogen: | Onder 3000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
Purple Horn 8025-serie 12000w Fiberlasersnijders ISO9001 goedgekeurd
| Model: | Ml-CZ-8025FB |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000W, 6000W, 12000W, 20000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
De ononderbroken/Gemoduleerde Plastic Automatische Machine van het Laserlassen 1500w
| lasermacht: | 100W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 915nm |
| Werkende wijze: | ononderbroken/gemoduleerd |
CNC van het het Metaal niet van het douanemetaal de Snijders van de Vezellaser, de Snijmachine van de Purple Horn de Scherpe Gravure
| Model: | ML-C6-QF-BP-IW |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm-1074nm |
| Maximum scherpe snelheid: | 20m/min (tot het materiaal) |
Hoge Piekvermogencnc Lasersnijmachine Purple Horn 6020D 1500W
| Model: | ML-C6-QF-BP-IW |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm-1074nm |
| Maximum scherpe snelheid: | 20m/min (tot het materiaal) |
ML-CZ-3015FB 3015 Serie 3000w lasersnijmachine voor plaatbewerking:
| Model: | Ml-CZ-3015FB |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000W, 6000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
ML-CZ-3015T 3015 serie 6000w lasersnijmachine voor productie van reclameborden
| Model: | Ml-CZ-3015T |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000W, 6000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
Ml-zf-1500 AC220V Lasersnijmachine voor de Raad van het Metaalblad
| Model: | Ml-zf-1500 |
|---|---|
| lasermacht: | 1500W |
| Lasergolflengte: | 1070nm |
Enige faseac 220V de Gravuremachine 1070mm van de Metaallaser voor SS
| Model: | Ml-zf-3000 |
|---|---|
| Lasermacht: | 3000W |
| Lasergolflengte: | 1070nm |
1070nm het Lassenmachine van de vezel Optische 1kw Handbediende Laser voor Metaal
| Naam: | Het Lassenmachine van de Purple Horn Handbediende Laser |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000W/1500W/2000W |
| Vezel Optische Kabellengte: | 1015m |

