Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
Van de de Vezel Optische Laser van het Purple Hornmateriaal 12000W de Snijders niet Misvorming Met hoge weerstand
| Machtsconsumptie: | 120KW |
|---|---|
| Lasermacht: | 12000W |
| Machinegewicht: | Ongeveer 17 ton |
De hoge Laser die van de Nauwkeurigheids1064nm 10W Draagbare Vezel Machine voor Metaal merken
| Lasermacht: | 10 watts 20 watts 30 watts 50watt |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 10.64 um |
| Het werk nauwkeurigheid: | 0,01 mm |
Van het het Bladmetaal van ISO9001 1070nm van de de Vezellaser de Snijmachine Hoge Nauwkeurigheid
| Werktuigmachine: | Ml-CZ-4020FB |
|---|---|
| Steun grafisch formaat: | plt/dxf… |
| Het werk temperatuur: | 15℃~30℃ |
FPC-van de de Deklaaglaser van de Dekkingsfilm Snijmachine 400x400mm die verwerken
| Model: | Ml-Cu-DZ-00-HW10 |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 355nm |
| De macht van de laseroutput: | 10w, 15w, 20w, 30w, |
De dubbele Halfgeleider van Postconstant temperature laser soldering machine
| Lasermacht: | 60W-200W |
|---|---|
| Lasertype: | Halfgeleider |
| Brandpuntsafstand: | 80/125/160mm (facultatief) |
CW PW de Verwijderingsmachine van de Laserroest, de Reinigingsmachine van de de Laserroest van Purple Horn 1000w
| Afmeting (L*W*H):: | 1410*720*1235mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | IPG |
| Lasermacht: | 100W/200W/500W/1000W/1500W/2000W |
Van de het Metaal1500w de Handbediende Laser van het ijzerstaal Golflengte van de LassersWith 1070nm
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Golflengte: | 1070NM |
| Afmeting: | 1050*670mm*1200mm |
Mini Handheld Automatic Fiber Laser-Industrie van Lasserswelding machine for
| Lassendikte: | 0.15mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1074nm |
| Technisch: | De laser van de ononderbroken/Impulsgolf |
Automatische het Lassenprocédé van de de Optische VezelLaserstraal van IPG Machine
| Afmetingen: | 1500 × 1400 × 1900 mm |
|---|---|
| Lasermacht: | 200W 400W |
| Lassen modus: | Puls lassen |
Het Lassenmachine van het Purple Horn Automatische Metaal, het Systeem 1500W van het Laserlassen
| Afmetingen: | 1600mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| machinegewicht: | 380KG |
| Elektriciteitsvraag: | 220V/380V |

