Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
12000W de Snijder van de roestvrij staallaser
| Model: | Ml-cf.-6025FB |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070nm |
| Lasermacht: | 12000W |
De veelzijdige 355nm-Snijder van de de Hoge Precisielaser van PCB voor Depaneling
| Toepassing: | Laserknipsel/laser het merken |
|---|---|
| Laser wevelength: | 355nm |
| De elektriciteitsvraag: | 220V /50Hz/32A |
van de de Nadruklens van 20W 30W 50W 1064nm de Machine van de de vezelgravure met Raycus-Laser
| Lasergolflengte: | 1064nm |
|---|---|
| Frequentiegebied: | 10-400kHz |
| Minimale focuspuntdiameter (lijnbreedte): | 0.015mm |
Draagbare de Laserreinigingsmachine van 200W 500W 1000W met Gediplomeerde Intertek
| Machinetype: | laser schoonmakende machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
| Materiaal: | Metaal/Rol, steen, Roestoxyde/het Schilderen Cotaing, Metaal/steen/plastiek, metaal |
1500w de ononderbroken Gepulseerde Machine van het Laser Geautomatiseerde Lassen voor Metaalss Aluminium
| Dimensies: | 1600*1400*2000mm |
|---|---|
| Machine gewicht: | 280kg |
| Laservermogen: | 1500W |
0.56mm Wobble van het het Lassenmateriaal van de Platformlaser Hoofd Solderende Machine IPG
| Het Rapport van de machinestest:: | Verstrekt |
|---|---|
| Garantie van kerncomponenten:: | 2 jaar |
| Lassendikte: | 0.56mm |
De geautomatiseerde van de het Lassenmachine van de Platform AutoLaserstraal Automatische Lasser For Industries
| Afmetingen: | 1500 × 1400 × 1900 mm |
|---|---|
| Machinegewicht: | 280KG |
| Lasermacht: | 200W tot 3000W |
De draagbare Handbediende Machine van de Vezellaser, de Draad Mesh Welder van het Aluminiumroestvrije staal
| lassendikte: | 0-3,3 mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm-1070nm |
| Technisch: | Continu / GEPULSEERD |
Ce keurt de Reinigingsmachine van de Laserverf goed
| Model: | Ml-MF-200l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 200W |
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
De lange Reinigingsmachine van de Levensduur1064nm 1000W Laser voor Roestoppervlakte
| Lasermacht: | 1000W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |

