Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
Vorm die van de Machinend YAG van het Laserlassen Impuls 0.10.3mm herstellen vlek
| Model: | Ml-wy-BP-OB-W200 |
|---|---|
| slag met 3 assen van het werkbank: | X=300mm, Y=200mm (X, Y kan manueel worden aangepast en de z-as kan worden opgeheven) |
| Lager van het werkbank: | ≤200kg |
Mini Portable Handheld Laser Welding-Machine220v AC 50Hz het Automatische Draad Voeden
| GROOTTE: | 26x12x24 [duim] (L×W×H) |
|---|---|
| Gewicht: | 75 [kg] |
| Outputmacht (Watts): | 2000w |
Inert Gas die Handmachine van het Laserlassen 1000 1500 2000 koelen 3000 Watts
| Grootte: | 47*26*50 (duim) |
|---|---|
| Gewicht: | 250kg |
| Outputmacht (Watts): | 1500W |
600x600mm 0,03 de Lasersnijmachine van de Precisievezel voor de Delen van het Glazenmetaal
| Ml-c6-QFS: | 1070nm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | ≤20m/min |
| Maximum snelheid van x-As: | ≤20m/min |
De handbediende Lasser van de het Lassenmachine 1000w 1500w 2000w van de Vezellaser voor Metaal
| Lassendikte: | 0.15mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm-1074nm |
| Technisch: | De laser van de ononderbroken/Impulsgolf |
SS van het metaalaluminium de Automatische Machine van het Laserlassen met Platform
| Afmetingen: | 1500mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| Machinegewicht: | 280kg |
| Lasermacht: | 3000W |
Draagbare Handbediende Roestverwijdering Fiber Laser Cleaner 200w 300w 500w 2000w 3000w
| Kabinetsafmetingen: | 390*180mm*280mm |
|---|---|
| Laser: | De Bron van de vezellaser |
| Lasertype: | PW, CW |
van de de Heldenlaser van 1000W 1500W 2000W CNC Handbediende het Lassenmachine
| Lasermacht: | 500W、 800W、 1000W、 2000W、 3000W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070 NM |
| Vezellengte: | Standaard10m Maximum 15M |
100m/min CNC de Snijmachine12kw macht van de Vezellaser voor Bladmetaal
| Gewicht: | 6.5T |
|---|---|
| Lasermacht: | 12KW |
| Verwerkingsgrootte: | 3000x1500mm |
De ingesloten Snijmachine van de de Vezellaser van 12kw CNC voor het Schermende Comité van het Bladmetaal
| Gewicht: | 6.5T |
|---|---|
| Lasermacht: | 12KW |
| Verwerkingsgrootte: | 3000x1500mm |

