Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
Van de LEIDENE van de het Lassenmachine Brievenlaser Vezel Optische Handbediende 650x300x621mm
| GROOTTE: | 650x300x621 [mm] (L×W×H) |
|---|---|
| Gewicht: | 75 [kg] |
| Outputmacht (Watts): | 1500W |
3KW Co2-van de de Jeanslaser van de Laserhoge snelheid van de de Drukmachine het Denimgravure
| Het merken van gebied: | 300x300mm1300x1300mm |
|---|---|
| Het merken van Snelheid: | 7000mm/s |
| Machtsconsumptie: | 3kw |
Co2-van de de Jeanslaser van de Laserhoge snelheid van de de Drukmachine het Denimgravure
| Het merken van Gebied: | 300x300mm1300x1300mm |
|---|---|
| Het merken van Snelheid: | 7000mm/s |
| Machtsconsumptie: | 3KW |
Van de het Lassenmachine van de glazen Automatisch Laser Gesmeerd Vezeltype Zeldzame aarde
| De lengte van de werktuigmachinegrootte: | 930mm*970mm*1900mm |
|---|---|
| Herhaalde het Plaatsen Nauwkeurigheid: | 0.02mm |
| Vezeltype: | zeldzame aarde gesmeerde vezel |
AC220V de multi Ononderbroken/Gemoduleerde Machine van het de Laserlassen van de Asaaneenschakeling Plastic
| lasermacht: | 100W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 915nm |
| Werkende wijze: | ononderbroken/gemoduleerd |
Machine van het de Laserlassen van Ce ROHS de Draagbare voor het Automatische de Draad van de Uiteindefusie Voeden
| Lasermacht: | 1000w 1500w |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Vezellengte: | Standaard10m (facultatieve 15M) |
van de de Vezellaser van 120mm/S 1064nm Handbediende het Lassenmachine voor SS Aluminiumkoper
| Lasermacht: | 1000w 1500w |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Technisch: | Ononderbroken Golflaser |
Draagbare van de de Verwijderingsvezel van de Laser Schonere Verf de Laser Schoonmakende Machine
| Kabinetsafmetingen: | 390*180*280mm |
|---|---|
| Laser brontype: | De bron van de vezellaser |
| Lasertype: | Impuls |
Van de het Metaalvezel van het roestvrij staalijzer de Laserlasser, de Lasser Machine van de Aluminiumlaser
| Lassendikte: | 0-4mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Technisch: | Continue golf / PULS |
Het draagbare de Verwijdering van de de Laser Schonere Roest van de Vezelrugzak Gepulseerde Schoonmaken voor Metaal
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Golflengte: | 1064 NM |
| Gewicht: | 38kg |

