Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn laser cleaning machine ] bij elkaar passen 214 producten.
de Laser van 500W 0.8Mpa het Ontkalken Machine, Laserverf en Roestverwijderprogramma
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
|---|---|
| Het geholpen Blazen: | Samengeperste Lucht |
| Luchtdruk: | 0.5-0.8Mpa |
Duurzaam Geen Machine IPG van Derusting van de Schade500w 1064nm Laser Geen Verontreiniging
| Model: | Ml-MF-500l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 500W |
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
Van het de Lasermetaal van ISO9001 100W de Schoonmakende Machine, de Verwijderingslaser van de Metaalroest
| Model: | Ml-MF-100l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W |
| Laser Brontype: | IPG-de Bron van de Vezellaser |
1064nm hoge Machtslaser het Schoonmaken voor Roestverwijdering
| Model: | Ml-MF-1000l-LC |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000W |
| Het koelen Methode: | Waterkoeling |
Purple Horncnc de Snijder van de Vezellaser, Lasersnijmachine voor Metaalblad
| Lasermacht: | 1000W/1500W/2000W/3000W facultatief |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070nm |
| Maximaal snijbereik: | 6000*2000mm |
De Lasersnijmachine van de Purple Horn1500w Hoge Precisie voor Glazenss Metaal
| Ml-c6-QFS: | 1070NM |
|---|---|
| Lasergolflengte: | ≤20m/min |
| Maximum snelheid van x-As: | ≤20m/min |
Bladcomité de Lasersnijmachine Purple Horn 1070nm van de de Industrieverwerking
| Lasermacht: | 1000W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070nm |
| Maximaal snijbereik: | 6000mm*2000mm |
Machine van het de Laserlassen van 1000w 2000w 3000w de Robotachtige, de Automatische Lasser van de Vezellaser
| Merk: | Purple Horn |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | IPG MAXIMUM RECI |
| Het werk Wijze: | Ononderbroken, Modulatie |
Metaal en niet Metaalcnc de Snijder van de Vezellaser MAXIMUM Purple Horn/RECI/IPG
| Lasermacht: | 1500w |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070 NM |
| Maximaal snijbereik: | 6000mm * 2000mm |
Hoge Precisiecnc de Snijmachine van de Vezellaser voor Glazen Purple Horn
| ML-C6-QFS: | 1064nm~1070nm |
|---|---|
| Lasergolflengte:: | ≤20m/min |
| Maximum snelheid van x-As: | ≤20m/min |

