Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] bij elkaar passen 66 producten.
ISO9001 CNC de Lasersnijmachine 380V van de Metaalvezel
| Controlesoftware: | Cypcut |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal, SS, Aluminium, Koper |
| Lasermacht: | 1500W-20000W |
Bladcomité de Lasersnijmachine Purple Horn 1070nm van de de Industrieverwerking
| Lasermacht: | 1000W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070nm |
| Maximaal snijbereik: | 6000mm*2000mm |
Van de de Vezellaser van het Purple Horn12000w Metaal de Snijderssnijmachine
| Model: | Ml-zf-16000 |
|---|---|
| Lasermacht: | 2000W |
| Lasergolflengte: | 1060nm~1070nm |
CNC de Snijmachine 1000W van de Vezellaser voor Metaalblad
| Toepassing: | Kleine de Lasersnijmachine van de grootteprecisie |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Scherpe Dikte: | hangt van lasermacht af |
3000w de Snijmachine Purple Horn 6025 Reeksen van de vezellaser 1060nm-1070nm
| Model: | Ml-band-6025FB |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000W-6000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
de Snijmachine van de de Vezellaser van 300 500 800 1000W IPG
| Toepassing: | Laserknipsel |
|---|---|
| Laser wevelength: | 1070nm |
| De elektriciteitsvraag: | 220V /50Hz/32A |
Intelligente 12000W-Lasersnijmachine voor Bladmetaal
| Lasergolflengte: | 1070nm |
|---|---|
| De macht van de laseroutput: | 12000W |
| Efficiënte scherpe waaier: | 6000mm*2500mm |
De Lasersnijmachine van Purple Horn van het bladmetaal Optische Vezel met Uitwisselingsplatform
| Model: | Ml-cf.-12025FB |
|---|---|
| Laservermogen: | 12000W, 20000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
De ingesloten Snijmachine van de de Vezellaser van 12kw CNC voor het Schermende Comité van het Bladmetaal
| Gewicht: | 6.5T |
|---|---|
| Lasermacht: | 12KW |
| Verwerkingsgrootte: | 3000x1500mm |
De multifunctionele Snijmachine van de de Hoge Precisielaser van 500W voor Eyewear-Kader
| Toepasselijk Materiaal: | metaal |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Scherp Gebied: | 600*400mm of 600*600mm |

