Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] bij elkaar passen 66 producten.
Ml-zf-1500 AC220V Lasersnijmachine voor de Raad van het Metaalblad
| Model: | Ml-zf-1500 |
|---|---|
| lasermacht: | 1500W |
| Lasergolflengte: | 1070nm |
Snijder van de het Metaallaser van het Purple Horn de 12KW Ingesloten Blad met Dubbele Uitwisselingsplatforms
| Lasergolflengte: | 1070nm |
|---|---|
| De macht van de laseroutput: | 12000W |
| Efficiënte scherpe waaier: | 6000mm*2500mm |
12000W de Snijder van de roestvrij staallaser
| Model: | Ml-cf.-6025FB |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070nm |
| Lasermacht: | 12000W |
De handbediende Lasser van de het Lassenmachine 1000w 1500w 2000w van de Vezellaser voor Metaal
| Lassendikte: | 0.15mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm-1074nm |
| Technisch: | De laser van de ononderbroken/Impulsgolf |
Mini Handheld Automatic Fiber Laser-Industrie van Lasserswelding machine for
| Lassendikte: | 0.15mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1074nm |
| Technisch: | De laser van de ononderbroken/Impulsgolf |
De Graveur Engraving Cutting Machine van de Purple Horn1500w 2000w Laser voor het Aluminiumkoper van het Metaalblad
| Model: | Ml-zf-1200 |
|---|---|
| Lasermacht: | 1500W 2000W |
| Lasergolflengte: | 1064nm-1070nm |
Automatische het Lassenprocédé van de de Optische VezelLaserstraal van IPG Machine
| Afmetingen: | 1500 × 1400 × 1900 mm |
|---|---|
| Lasermacht: | 200W 400W |
| Lassen modus: | Puls lassen |
de Snijmachine van het Koperblad van 12000W 6000mm 6025 om Te bouwen
| Model: | Ml-cf.-6025FB |
|---|---|
| Lasermacht: | 12000W |
| Het plaatsen nauwkeurigheid: | ±0.04mm/m |
Van de de Vezel Optische Laser van het Purple Hornmateriaal 12000W de Snijders niet Misvorming Met hoge weerstand
| Machtsconsumptie: | 120KW |
|---|---|
| Lasermacht: | 12000W |
| Machinegewicht: | Ongeveer 17 ton |
De Lasermachine Om metaal te snijden van IPG Raycus Maxphotonics Reci
| Laser Bronmerk: | IPG, Raycus, Maxphotonics, Reci |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Scherpe Dikte: | 05mm |

