Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] bij elkaar passen 66 producten.
Purple Horn 8mm 10mm Lasersnijmachine voor het Comité van het Metaalblad Industrieel Schermen
| Model: | ML-CB-4020FA-IW |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000w |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
100m/min CNC de Snijmachine12kw macht van de Vezellaser voor Bladmetaal
| Gewicht: | 6.5T |
|---|---|
| Lasermacht: | 12KW |
| Verwerkingsgrootte: | 3000x1500mm |
Purple Horn ML-CB-3015T 3015 serie 2000w lasersnijmachine 100m/min
| Model: | Ml-band-3015T |
|---|---|
| Laservermogen: | 1000W, 2000W, 3000W, 6000W, 12000W, 2000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
Purple Horncnc de Snijder van de Vezellaser, Lasersnijmachine voor Metaalblad
| Lasermacht: | 1000W/1500W/2000W/3000W facultatief |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070nm |
| Maximaal snijbereik: | 6000*2000mm |
Purple Horncnc Scherpe de Snijdersmachine van de Vezellaser voor Metaalblad
| Model: | Ml-zf-10000 |
|---|---|
| Lasermacht: | 2000W |
| Lasergolflengte: | 1070nm |
de Lasersnijmachine van 2000w Purple Horn voor Metaalblad 1070nm
| Lasermacht: | 2000W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070nm |
| Maximaal snijbereik: | 6000*2000mm |
Metaal en niet Metaalcnc de Snijder van de Vezellaser MAXIMUM Purple Horn/RECI/IPG
| Lasermacht: | 1500w |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1070 NM |
| Maximaal snijbereik: | 6000mm * 2000mm |
Pijp 400 van het Purple Hornmetaal 500W-Lasersnijmachine
| Merk: | Purple Horn |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Scherp Gebied: | 600*400mm |
van de de Vezellaser van 1000W IPG het Scherpe Materiaal voor Roestvrij staal
| Controlesoftware: | Cypcut |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| de het levensdienst van laser brontemperatuur: | 100000 uren |
500W de Snijmachine van de hoge Precisielaser
| Toepassing: | Laserknipsel |
|---|---|
| Laser wevelength: | 1070nm |
| De elektriciteitsvraag: | 220V /50Hz/32A |

