Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] bij elkaar passen 66 producten.
Van de het Aluminium Handbediende Laser van het metaalblad het Lassenmachine Purple Horn 500w 1000w
| Lassendikte: | 0.15mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm-1074nm |
| Technisch: | Ononderbroken Golflaser |
40mm Dikke 20kw CNC van het Bladmetaal de Snijder van de Vezellaser voor Hardwareauto
| Model: | Ml-band-3015fa-IW |
|---|---|
| Laservermogen: | 20000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm~1070nm |
Purple Horn 4020 3000w 6000w metalen plaatlasersnijder met uitwisselingsplatform
| Model: | Ml-band-4020FB |
|---|---|
| Laservermogen: | Onder 3000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
De Machine van het de Laserlassen van de platformvezel voor de Ovens van de LiftenKleerhangers van Kabinetstreden
| Afmetingen: | 1500×1400×1900mm |
|---|---|
| Machinegewicht: | 280kg |
| Lasermacht: | 200W aan 3000W |
Purple Horn 8025-serie 12000w Fiberlasersnijders ISO9001 goedgekeurd
| Model: | Ml-CZ-8025FB |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000W, 6000W, 12000W, 20000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
ML-CZ-3015FB 3015 Serie 3000w lasersnijmachine voor plaatbewerking:
| Model: | Ml-CZ-3015FB |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000W, 6000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
Van de het Metaalvezel van het roestvrij staalijzer de Laserlasser, de Lasser Machine van de Aluminiumlaser
| Lassendikte: | 0-4mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Technisch: | Continue golf / PULS |
ML-CZ-3015T 3015 serie 6000w lasersnijmachine voor productie van reclameborden
| Model: | Ml-CZ-3015T |
|---|---|
| Laservermogen: | 3000W, 6000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
CNC van de het Metaalvezel van Purple Horn 2kw de Machine van de Laserlasser voor Roestvrij staal
| Dimensies: | 1600*1400*2000mm |
|---|---|
| Machine gewicht: | 280kg |
| Laservermogen: | 2000W |
Purple Horn Geautomatiseerde CNC het Lassenmachine van de Optische Vezellaser voor Roestvrij staal
| Afmetingen: | 1600×1400mm×1900mm |
|---|---|
| machinegewicht: | 680kg |
| Elektriciteitsvraag: | 220V/380V |

