Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] bij elkaar passen 66 producten.
ISO9001 de automatische CNC Snijmachine van het Laserblad voor Metaalblad
| Naam: | De lasersnijder van het metaalblad |
|---|---|
| Model: | Ml-CZ-4020FB |
| Koolstofstaal: | ≤ 22mm |
Van de het Lassenmachine van de Purple Horn het Handbediende Laser van het het Metaalblad Aluminium 500w 1000w
| Lassendikte: | 0.13.3mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Technisch: | Ononderbroken Golflaser |
Purple Horn 3015-serie lasersnijder 1000w 2000w 3000w 6000w 12000w 20000w
| Model: | Ml-band-3015FB |
|---|---|
| Laservermogen: | Onder 3000W |
| Lasergolflengte:: | 1060nm-1070nm |
De Lasser van de de Vezellaser van Purple Horn 6Kw van de metaalnaad, Cnc van de Werkstationvezel Lasermachine
| Afmetingen: | 1600×1400×1900mm |
|---|---|
| machinegewicht: | 580kg |
| Elektriciteitsvraag: | 220V/380V |
1500W het draagbare Handbediende Handmateriaal van de MachinePurple Horn van het Laserlassen
| Lassendikte: | 0-4 mm |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm |
| Technisch: | Ononderbroken golfimpuls |
Van het het Aluminium de Automatische Lassen van het Staalplaatmetaal Solderende Machine voor Roestvrij staal
| Afmetingen: | 1600*1400*2000MM |
|---|---|
| machinegewicht: | 380KG |
| Lasermacht: | 3000W |
220V / Machine van het de Laserlassen van 380V Purple Horn de Robotachtige Geautomatiseerde 4.6KW
| Afmetingen: | 1600mm×1400×1900mm |
|---|---|
| machinegewicht: | 280KG |
| Elektriciteitsvraag: | 220V/380V |
Het Lassenmachine van het Purple Horn Automatische Metaal, het Systeem 1500W van het Laserlassen
| Afmetingen: | 1600mm×1400mm×1900mm |
|---|---|
| machinegewicht: | 380KG |
| Elektriciteitsvraag: | 220V/380V |
Het automatische van de de Laserlasser van de Platform Optische Vezel Aluminium SS van Soldering For Copper
| Afmetingen: | 1500mm×1400×1900mm |
|---|---|
| Machinegewicht: | 400kg |
| Lasermacht: | 1500w |
1070nm de Machine2000w Macht Om metaal te snijden 20m/min van de golflengtelaser
| Model: | Ml-zf-2000 |
|---|---|
| Lasermacht: | 2000W |
| Lasergolflengte: | 1070nm |

