Alle producten
-
Handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser
-
Het Lassenmachine van de vormlaser
-
De automatische Machine van het Laserlassen
-
Het Lassenmachine van de robotlaser
-
De Verwijderingsmachine van de laserroest
-
Laser Schoonmakende Machine
-
Draagbare Laser Schoonmakende Machine
-
De Reinigingsmachine van de laserverf
-
Handbediende Laser Schoonmakende Machine
-
De Snijmachine van de de Vezellaser van het bladmetaal
-
De Snijmachine van de laserbuis
-
De Snijmachine van de hoge Precisielaser
-
Vezellaser die Machine merken
-
Co2-Laser die Machine merken
-
UVlaser die Machine merken
zoekwoorden [ purple horn sheet metal fiber laser cutting machine ] bij elkaar passen 66 producten.
De auto Machine van het de Laserlassen van Delen Purple Horn 1000w Automatische met Werkend Platform
| Dimensies: | 1600mm×1400mm×2000mm |
|---|---|
| Machine gewicht: | 280kg |
| Laservermogen: | 1000w |
Enige faseac 220V de Gravuremachine 1070mm van de Metaallaser voor SS
| Model: | Ml-zf-3000 |
|---|---|
| Lasermacht: | 3000W |
| Lasergolflengte: | 1070nm |
AC220V de kleine 1070nm-Machine Om metaal te snijden van de Vezellaser
| Toepassing: | Laserknipsel |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 28KW |
| Scherpe materialen: | Het Aluminium van het roestvrij staalKoolstofstaal |
De nauwkeurige Snijder van de het Metaallaser van 1070nm 4020 CNC, de Snijder van de Roestvrij staallaser
| Model: | Ml-CZ-4020FB |
|---|---|
| Totale machtsconsumptie: | 80KW |
| Load-bearing werktuigmachine: | 1500KG |
De Lasersnijder van het Antomatic Nauwkeurige 1070nm Kleine Metaal, 500W-Lasersnijder
| Toepassing: | Laserknipsel |
|---|---|
| Laser wevelength: | 1070nm |
| De elektriciteitsvraag: | 220V /50Hz/32A |
De geautomatiseerde van de het Lassenmachine van de Platform AutoLaserstraal Automatische Lasser For Industries
| Afmetingen: | 1500 × 1400 × 1900 mm |
|---|---|
| Machinegewicht: | 280KG |
| Lasermacht: | 200W tot 3000W |

